Team Fixtures & Results

Wednesday 21st November 2018

 

Team Opposition Home/
Away 
Venue Transport Depart Start Result
Badminton 1st
Southampton 2 (c)
A
Jubilee Sports Hall
8:00am - Cup
2.15pm
7-1 L
Badminton 2nd
 
 
 
 
 
 
Badminton 3rd            
Badminton Women 1st            
Badminton Women 2nd Cardiff 2nd cup A Talybont CF14 3AT 1.20pm - cup 3.30pm 8-0 L
Basketball Men 1st
Gloucester 1 cup
A
Oxstalls Sport Hall
12.30pm-cup
3.30pm
64-53 L
Basketball Women 1st
Southampton 1(c)
A
Jubilee Sports Hall
1.00pm - cup
5.15pm
96-31 L
Football 1st
Swansea 1st
Sketty Lane
3.30pm
6.00pm
1-1 D  
Football 2nd
Marjons 1st cup
A
Marjon SC grass
8.00am - cup
1.00pm
4-2 L
Football 3rd
 
 
 
 
 
 
Football 4th
 
 
 
 
 
 
Football 5th
 
 
 
 
 
 
Football 6th
Plymouth 3rd cup
H
Sports  Park 3G
12.30pm - cup
2.30pm
2-3 L
Football Women 1st
Oxford 1st (T)
A
Oxford Sport
10.00am - Trophy
2.00pm
1-2 W
Football Women 2nd
Bath Spa 1st cup
A
Newton Park
10.00am - cup
1.00pm
7-5 L
Hockey Men 1st
Cardiff 5th cup
H
Sports Park
12.30pm - cup
4.00pm
4-0 W
Hockey Women 1st
Bristol 5th cup
H
Sports Park
12.30pm -cup
12.30pm
7-0 W
Hockey Womens 2nd Winchester 2 cup H Sports Park 12.30pm - cup 2.00pm

2-3 L

Lacrosse            
Lacrosse Women
Southampton 2(c)
A
Wide lane
8.30am - cup
1.00pm
11-2 L
Netball 1st
 
 
 
 
 
 
Netball 2nd
 
 
 
 
 
 
Netball 3rd Swansea 3rd cup H Sports Park 12.30pm - cup 2.00pm 6-100 L
Netball 4th            
Rugby Union 1st
Bath 2nd
A
Sulis club Claverton
11.00am
2.00pm
10-48 W
Rugby Union 2nd Southampton Solent  2 A Test Park 8.30am - plate 2.00pm 8-88 W
Rugby Union 3rd Bath Spa - cup H Sports Park 12.30pm - cup 2.00pm 37-35 W
Rugby Union 4th Bath Spa 2nd  - P A Newton Park 10.00am - plate 2.00pm w/o to us
Rugby Union Women
Exeter 2nd 
A
Topsham EX3 0LY
10.30am
2.00pm
15-74 W
Rugby League            
Squash Men 1st Aberystwwyth 1 - c A Plascrug LC Own - cup 2.30pm 5-0 L
Squash Men 2nd            
Tennis 1st
 
 
 
 
 
 
Volleyball Women 1st
 
 
 
 
 
 
Waterpolo